Win Rank Tracker

Windows Bilgisayar için Seo Optimizasyon Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 99.75 $
  • Boyut 58 MB
  • Version 6.5
  • Dil İngilizce
  • Firma link-assistant
Rank Tracker yazılımı web tasarımı yapan webmasterler için Seo optimizasyonunda kullanabilecekleri ve Windows işletim sistemi kullanıcıları için geliştirilmiş bir yazılımdır. Bu yazılım ile hedef kelimelerinizin internet üzerindeki popülerliğini ve dikey
Rank Tracker yazılımı web tasarımı yapan webmasterler için Seo optimizasyonunda kullanabilecekleri ve Windows işletim sistemi kullanıcıları için geliştirilmiş bir yazılımdır. Bu yazılım ile hedef kelimelerinizin internet üzerindeki popülerliğini ve dikey olarak gelişmelerini takip ederek öğrenebilirsiniz. 

İnternette bulunan Google, Yahoo, Yandex, Astalavista ve 721 arama motorunda yazılan kelimeye göre sahibi olduğunuz web sitesinin sıralamasını ve bu kelimelerin size ne kadar gelişme getirdiğini de bu yazılım sayesinde görebilirsiniz. Bütün bunların yanında sizin belirleyip yazılıma girmiş olduğunuz bir kelimenin yaklaşık 16 farklı türevini üretebilmekte ve sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkaracak optimize kelimelerini size önerir. Ayrıca yazılım size rakip olabilecek siteleri de öğrenebilmenizi, sınırsız sayıda domain, sayfa ve anahtar kelime girmenizi de sağlamaktadır. 
Daha Fazla Göster
Win Rank Tracker indir